Portiekwoning Sint Janslaan 102 I, Bussum
Heerlijk wonen; een zeer licht 4 kamer appartement op de eerste en tweede (bovenste) verdieping in Bussum vlakbij de heide, sportfaciliteiten, scholen, centrum, treinstation en theater Spant!
Begane grond:
Ruime gemeenschappelijke hal en trappenhuis.
Eerste verdieping:
Entree, lange hal met garderobekast, meterkast, toilet met fonteintje. Fijne woonkamer over de gehele breedte van de woning met vaste kasten en vaste trap naar de tweede verdieping. Door de grote ramen is het een heerlijk lichte woonkamer. Aan de achterzijde van het appartement liggen twee slaapkamers met vaste kasten. Nette dichte keuken met deur naar het balkon op het westen. Via de keuken kom je in de betegelde badkamer met een granitovloer, douche en wastafel.
Tweede verdieping:
In 2017/2018 hebben de huidige bewoners deze verdieping volledig geïsoleerd en afgewerkt op een hoog niveau inclusief elektra en verwarming. Hierbij is de elektra van de benedenverdieping waar nodig ook gemoderniseerd. Er is nu een ruime voorzolder met veel opbergruimte en wasmachine aansluiting. De sfeervolle slaapkamer heeft een dakraam en ook hier is veel opbergruimte.
Het appartement heeft op het buitenterrein van het gebouw een eigen stenen berging.
Erfpacht: De grond van de woning wordt niet gekocht, maar gehuurd van Stichting Dudok Wonen. De grondhuur bij deze woning bedraagt € 109,38,- per maand gebaseerd op een grondwaarde van € 37.500,-. (De rente bedraagt 3,5%). Dit bedrag wordt echter pas in het 11e jaar na aankoop volledig betaald. De korting op de grondhuur bedraagt in het eerste jaar van aankoop 100%, het tweede jaar bedraagt de korting 90%, het derde jaar 80% etc. De betaalde grondhuur (canon) is fiscaal aftrekbaar. Bij doorverkoop begint de nieuwe koper weer met een korting van 100%.
Meer informatie vindt u op www.koop-goedkoop.nl.
Bijzonderheden:
• Zeer ruime en lichte woonkamer
• Gehele appartement is voorzien van mooie laminaatvloer
• Dubbele beglazing in gehele appartement
• CV- ketel uit 2012
• Servicekosten € 132,00,- per maand
• Koop Goedkoop woning
• Voorkeur notaris ivm met koop-goedkoop regeling; Davina en Partners, van Hengstum en Stolp of Wijdemeren