Contactmogelijkheid per vestiging

PUUR* Makelaars heeft maatregelen genomen om jouw en onze veiligheid en de continuïteit van onze dienstverlening te waarborgen tijdens de coronacrisis.

In deze tijden is het beter om onze kantoren niet te bezoeken, maar uiteraard zijn wij voor je bereikbaar via telefoon, mail en sociale media. Ook kunnen wij een virtueel overleg, of bezichtiging, inplannen via bijvoorbeeld Skype, WhatsApp of Zoom.

Zo kun je ons bereiken:

Algemeen

twitter: @puurmakelaars
LinkedIn: puur-makelaars

Amsterdam-Centrum

Telefoon: 020 811 33 30
E-mail: jordaan@puurmakelaars.nl
Facebook: www.facebook.com/PuurMakelaarsAmsterdamZuid/
Instagram: @puurmakelaarsamsterdam

Amsterdam-Zuid

Telefoon: 020 640 23 87
E-mail: amsterdam@puurmakelaars.nl
Facebook: PuurMakelaarsAmsterdamCentrum/
Instagram: @puurmakelaarsamsterdam

Bloemendaal

Telefoon: 023 541 09 00
E-mail: bloemendaal@puurmakelaars.nl
Facebook: www.facebook.com/Puurmakelaarsbloemendaal/
Instagram: @puurbloemendaal

Bussum

Telefoon: 035 71 210 00
E-mail: bussum@puurmakelaars.nl
Facebook: www.facebook.com/PuurMakelaarsBussum/
Instagram: @puurbussum

Haarlem

Telefoon: 023 54 235 42
E-mail: haarlem@puurmakelaars.nl
WhatsApp: 06 39 39 60 62
Facebook: www.facebook.com/puurmakelaarshaarlem/
Instagram: @puurmakelaars.haarlem

Haarlem-Noord

Telefoon: 023 53 196 00
E-mail: haarlemnoord@puurmakelaars.nl
Facebook: www.facebook.com/puurmakelaarshaarlemnoord/
Instagram: @puurmakelaars.haarlem

Heemstede

Telefoon: 023 52 885 50
E-mail: heemstede@puurmakelaars.nl
Facebook: www.facebook.com/puurmakelaarsheemstede/
Instagram: @puurheemstede/

Nieuwbouw

Telefoon: 023 54 109 05
E-mail: nieuwbouw@puurmakelaars.nl

Verhuur & Beheer

Telefoon: 023 54 109 09
E-mail: info@puurverhuurenbeheer.nl
Facebook: www.facebook.com/puurverhuurenbeheer
Twitter: @puurverhuur
LinkedIn: puur-verhuur-&-beheer
Instagram: @puurverhuurenbeheer/

Deel via