Vestiging Amsterdam – Centrum

5
Makelaars voor Amsterdam Centrum
Puur Makelaars Amsterdam – Centrum

Tweede Egelantiersdwarsstraat 14 hs

1015 SC Amsterdam

020 - 811 33 30

jordaan@puurmakelaars.nl

Maandag
08:30 - 17:30
Dinsdag
08:30 - 17:30
Woensdag
08:30 - 17:30
Donderdag
08:30 - 17:30
Vrijdag
08:30 - 17:30
Zaterdag
Op afspraak
" Wij houden van Amsterdam Centrum "
Funda Waarderingen
Aankoop 9,4
Verkoop 8,7
Funda Waarderingen
Gemiddeld 8.7
Beoordelingen 159
Buurtinformatie Amsterdam Aanbod vestiging (11) Top

5 Medewerkers in Amsterdam – Centrum

Top
Egbert Eppink Kandidaat Register Makelaar Taxateur
Vestiging Amsterdam – Centrum
020 - 811 33 30 egbert@puurmakelaars.nl
LinkedIn Lees Meer
Glenn van der Zanden Assistent Register Makelaar Taxateur
Vestiging Amsterdam – Centrum
020 - 811 33 30 glenn@puurmakelaars.nl
LinkedIn Lees Meer
Jeroen Visser Partner en Register Makelaar Taxateur
Vestiging Amsterdam – Centrum
020 - 811 33 30 jeroen@puurmakelaars.nl
LinkedIn Lees Meer
Robert di Arutuin Vastgoed adviseur
Vestiging Amsterdam – Centrum
020 - 811 33 30 robert@puurmakelaars.nl
LinkedIn Lees Meer
Stephanie Commercieel medewerker binnendienst
Vestiging Amsterdam – Centrum
020 - 811 33 30 stephanie@puurmakelaars.nl
LinkedIn Lees Meer
Top

Kaart

Top

Over vestiging Amsterdam – Centrum

Waar vind je Puur Makelaars vestiging Amsterdam Centrum?

Het kantoor van Puur Makelaars Amsterdam Centrum is gevestigd in het Hartje van de Jordaan: aan de Tweede Egelantiersdwarsstraat 14 hs.

Parkeren
Het is mogelijk om je auto rondom onze vestiging (betaald) te parkeren in de parkeerhavens. Let op: het gebied is vergunningsgebied. Je kunt dus niet zomaar je auto in de buurt parkeren.

Openbaar vervoer
Je kunt ook met de bus of tram naar ons kantoor komen. Je kunt dan het beste uitstappen bij halte Amsterdam Marnixstraat / Rozengracht. Loop vervolgens via de Prinsengracht naar de Bloemgracht en sla de eerste straat rechtsaf naar de Eerste Leliedwarsstaat. Loop door deze straat totdat je uitkomt op de Tweede Egelantiersdwarsstraat 14 hs.