Vestiging Amsterdam-Zuid

5
Specialisten voor Amsterdam-Zuid
Puur Makelaars Amsterdam-Zuid

Ceintuurbaan 356 hs

1073 EL Amsterdam

020 - 640 23 87

amsterdam@puurmakelaars.nl

Maandag
08:30 - 17:30
Dinsdag
08:30 - 17:30
Woensdag
08:30 - 17:30
Donderdag
08:30 - 17:30
Vrijdag
08:30 - 17:30
Zaterdag
Op afspraak
" Buiten kantoortijden werken wij graag op afspraak. Bezichtigen kan van 09:00 tot 21:00 uur en op zaterdag! "
Funda Waarderingen
Aankoop 9
Verkoop 8.8
Funda Waarderingen
Gemiddeld 8.7
Beoordelingen 164
Buurtinformatie Amsterdam Aanbod vestiging (13) Top

5 Medewerkers in Amsterdam-Zuid

Top
Cathelijne Rhee Kandidaat register makelaar taxateur
Vestiging Amsterdam-Zuid
020 - 640 23 87 cathelijne@puurmakelaars.nl
LinkedIn Lees Meer
Glenn van der Zanden Assistent Register Makelaar Taxateur
Vestiging Amsterdam-Zuid
020 - 640 23 87 glenn@puurmakelaars.nl
LinkedIn Lees Meer
Jeroen Visser Partner en Register Makelaar Taxateur
Vestiging Amsterdam-Zuid
020 - 640 23 87 jeroen@puurmakelaars.nl
LinkedIn Lees Meer
Ralf B. Van Schagen Partner en Register Makelaar Taxateur nieuwbouw
Vestiging Amsterdam-Zuid
020 - 640 23 87 ralf@puurmakelaars.nl
LinkedIn Lees Meer
Samantha Oudeman Commercieel medewerker binnendienst
Vestiging Amsterdam-Zuid
020 - 640 23 87 samantha@puurmakelaars.nl
LinkedIn Lees Meer
Top

Kaart

Top

Over vestiging Amsterdam-Zuid

Waar vind je ons in Amsterdam-Zuid?

Het  kantoor van PUUR* Makelaars Amsterdam is gevestigd aan de Ceintuurbaan 356 hs.

Parkeren
Het is mogelijk om je auto rondom onze vestiging (betaald) te parkeren in de parkeerhavens. Let op: het gebied is vergunningsgebied. Je kunt dus niet zomaar je auto in de buurt parkeren.

Openbaar vervoer
Je kunt ook met de tram naar ons kantoor komen. Lijn 3 stopt in de buurt. Stap uit bij halte Ceintuurbaan / Van Woustraat.