Vestiging Bloemendaal

9
Specialisten voor Bloemendaal
Puur Makelaars Bloemendaal

Bloemendaalseweg 123-B

2061 CH Bloemendaal

023 541 09 00

bloemendaal@puurmakelaars.nl

Maandag
08:30 - 17:30
Dinsdag
08:30 - 17:30
Woensdag
08:30 - 17:30
Donderdag
08:30 - 17:30
Vrijdag
08:30 - 17:30
Zaterdag
Op afspraak
" Buiten kantoortijden werken wij graag op afspraak. Bezichtigen kan van 09:00 tot 21:00 uur en op zaterdag! "
Funda Waarderingen
Aankoop 8.7
Verkoop 9.2
Funda Waarderingen
Gemiddeld 8.7
Beoordelingen 164
Buurtinformatie Bloemendaal Aanbod vestiging (35) Top

9 Medewerkers in Bloemendaal

Top
Brenda Boersma Nieuwbouw coördinator
Vestiging Bloemendaal
023 541 09 00 brenda@puurmakelaars.nl
LinkedIn Lees Meer
Cisca M. Jansen Partner en Kandidaat Register Makelaar
Vestiging Bloemendaal
023 541 09 00 cisca@puurmakelaars.nl
LinkedIn Lees Meer
Claire Van der Vooren Commercieel medewerker binnendienst
Vestiging Bloemendaal
023 541 09 00 claire@puurmakelaars.nl
LinkedIn Lees Meer
Frederik W. baron van Till Partner en Register Makelaar Taxateur
Vestiging Bloemendaal
023 541 09 00 frederik@puurmakelaars.nl
LinkedIn Lees Meer
Ghilaine Sieval Commercieel medewerker binnendienst
Vestiging Bloemendaal
023 541 09 00 ghilaine@puurmakelaars.nl
LinkedIn Lees Meer
Marcella Strengholt Commercieel medewerker binnendienst
Vestiging Bloemendaal
023 541 09 00 marcella@puurmakelaars.nl
LinkedIn Lees Meer
Nicole van Gorkom-Homrighausen Kandidaat Register Makelaar Taxateur
Vestiging Bloemendaal
023 541 09 00 nicole@puurmakelaars.nl
LinkedIn Lees Meer
Ralf B. Van Schagen Partner en Register Makelaar Taxateur nieuwbouw
Vestiging Bloemendaal
023 541 09 00 ralf@puurmakelaars.nl
LinkedIn Lees Meer
Wendy M. Veldhuis Register Makelaar Taxateur
Vestiging Bloemendaal
023 541 09 00 wendy@puurmakelaars.nl
LinkedIn Lees Meer
Top

Kaart

Top

Over vestiging Bloemendaal

Waar vind je ons in Bloemendaal?

Het  kantoor van PUUR* Makelaars Bloemendaal is gevestigd aan de Bloemendaalseweg nummer 123-B.

Parkeren
Het is mogelijk om je auto rondom onze vestiging (betaald) te parkeren in de parkeerhavens. In de nabijgelegen straten is het op veel plaatsen gratis parkeren.

Openbaar vervoer
Je kunt ook met de bus naar ons kantoor komen. Lijn 481 stopt vlak in de buurt. Stap uit bij halte De Rijp en loop via de Bloemendaalseweg in de richting van de winkelstraat. Na ongeveer 100 meter zie je aan je rechterhand ons kantoor.