Vestiging Haarlem

12
Specialisten voor Haarlem.
Puur Makelaars Haarlem

Zijlweg 36

2013 DJ Haarlem

023 542 35 42

haarlem@puurmakelaars.nl

Maandag
08:30 - 17:30
Dinsdag
08:30 - 17:30
Woensdag
08:30 - 17:30
Donderdag
08:30 - 17:30
Vrijdag
08:30 - 17:30
Zaterdag
Op afspraak
" Buiten kantoortijden werken wij graag op afspraak. Bezichtigen kan van 09:00 tot 21:00 uur en op zaterdag! "
Funda Waarderingen
Aankoop 9.2
Verkoop 8.8
Funda Waarderingen
Gemiddeld 8.7
Beoordelingen 159
Buurtinformatie Haarlem Aanbod vestiging (41) Top

12 Medewerkers in Haarlem

Top
Frederik W. baron van Till Partner en Register Makelaar Taxateur
Vestiging Haarlem
023 542 35 42 frederik@puurmakelaars.nl
LinkedIn Lees Meer
Henry Wittenberg Assistent Register Makelaar Taxateur
Vestiging Haarlem
023 542 35 42 henry@puurmakelaars.nl
LinkedIn Lees Meer
Ilse Tromp Commercieel medewerker binnendienst
Vestiging Haarlem
023 542 35 42 ilse@puurmakelaars.nl
LinkedIn Lees Meer
Judith Kok Commercieel medewerker binnendienst
Vestiging Haarlem
023 542 35 42 judith@puurmakelaars.nl
LinkedIn Lees Meer
Lourens Pel Stagiair
Vestiging Haarlem
023 542 35 42 haarlem@puurmakelaars.nl
LinkedIn Lees Meer
Maarten de Lange Kandidaat Register Makelaar & aankoopmakelaar
Vestiging Haarlem
023 542 35 42 maarten@puurmakelaars.nl
LinkedIn Lees Meer
Marleen Rombout Kandidaat Register Makelaar Taxateur
Vestiging Haarlem
023 542 35 42 marleen@puurmakelaars.nl
LinkedIn Lees Meer
Michel Clous Partner en Kandidaat Register Makelaar Taxateur
Vestiging Haarlem
023 542 35 42 michel@puurmakelaars.nl
LinkedIn Lees Meer
Onno Scholte Register Makelaar Taxateur
Vestiging Haarlem
023 542 35 42 onno@puurmakelaars.nl
LinkedIn Lees Meer
Ralf B. Van Schagen Partner en Register Makelaar Taxateur nieuwbouw
Vestiging Haarlem
023 542 35 42 ralf@puurmakelaars.nl
LinkedIn Lees Meer
Rianne Sprengers Commercieel medewerker binnendienst
Vestiging Haarlem
023 542 35 42 rianne@puurmakelaars.nl
LinkedIn Lees Meer
Rutger Spiering Partner en Register Makelaar Taxateur
Vestiging Haarlem
023 542 35 42 rutger@puurmakelaars.nl
LinkedIn Lees Meer
Top

Kaart

Top

Binnenkijken

Top

Over vestiging Haarlem

Waar vind je ons in Haarlem?

Het  kantoor van PUUR* Makelaars Haarlem is gevestigd aan de Zijlweg nummer 36.

Parkeren
Het is mogelijk om je auto rondom onze vestiging (betaald) te parkeren in de parkeerhavens. Let op: het gebied is vergunningsgebied. Je kunt dus niet zomaar je auto in de buurt parkeren. De dichtstbijzijnde parkeergarage is parkeergarage Raaks. Deze ligt op ongeveer 5 minuten loopafstand van onze vestiging.

Openbaar vervoer
Je kunt ook met de bus naar ons kantoor komen. Lijn 8, 14 en 81 stoppen vrijwel voor de deur. Stap uit bij halte  Ruychaverstraat.

Stel je vraag via WhatsApp

WhatsAppOns kantoor in Haarlem is ook bereikbaar via WhatsApp. Als je tijdens kantooruren een vraag stelt, dan proberen wij die binnen één uur te beantwoorden. Om ons via WhatsApp te benaderen: voeg het nummer  06 39 39 60 62 toe aan je contactlijst en stuur ons je vraag via WhatsApp.