Het Team

35
Passie voor wonen
Brenda Boersma Nieuwbouw coördinator
Vestiging Bloemendaal
023 541 09 00 brenda@puurmakelaars.nl
LinkedIn Lees Meer
Cathelijne Rhee Kandidaat register makelaar taxateur
Vestiging Amsterdam-Zuid
020 - 640 23 87 cathelijne@puurmakelaars.nl
LinkedIn Lees Meer
Cisca M. Jansen Partner en Kandidaat Register Makelaar
Vestiging Bloemendaal
023 541 09 00 cisca@puurmakelaars.nl
LinkedIn Lees Meer
Claire Van der Vooren Commercieel medewerker binnendienst
Vestiging Bloemendaal
023 541 09 00 claire@puurmakelaars.nl
LinkedIn Lees Meer
Dennis de Boer Partner en Register Makelaar Register Taxateur
Vestiging Bussum
035 - 7121000 dennis@puurmakelaars.nl
LinkedIn Lees Meer
Egbert Eppink Kandidaat Register Makelaar Taxateur
Vestiging Amsterdam - Centrum
020 - 811 33 30 egbert@puurmakelaars.nl
LinkedIn Lees Meer
Eveline Rhee Assistent Register Makelaar Taxateur
Vestiging Heemstede
023 528 85 50 eveline@puurmakelaars.nl
LinkedIn Lees Meer
Frederik W. baron van Till Partner en Register Makelaar Register Taxateur
Vestiging Heemstede
023 528 85 50 frederik@puurmakelaars.nl
LinkedIn Lees Meer
Ghilaine Sieval Commercieel medewerker binnendienst
Vestiging Bloemendaal
023 541 09 00 ghilaine@puurmakelaars.nl
LinkedIn Lees Meer
Glenn van der Zanden Assistent Register Makelaar Taxateur
Vestiging Amsterdam - Centrum
020 - 811 33 30 glenn@puurmakelaars.nl
LinkedIn Lees Meer
Henry Wittenberg Assistent Register Makelaar Taxateur
Vestiging Haarlem
023 542 35 42 henry@puurmakelaars.nl
LinkedIn Lees Meer
Ilse Tromp Commercieel medewerker binnendienst
Vestiging Haarlem
023 542 35 42 ilse@puurmakelaars.nl
LinkedIn Lees Meer
Jeroen Visser Partner en Register Makelaar Register Taxateur
Vestiging Amsterdam - Centrum
020 - 811 33 30 jeroen@puurmakelaars.nl
LinkedIn Lees Meer
Judith Kok Commercieel medewerker binnendienst
Vestiging Haarlem
023 542 35 42 judith@puurmakelaars.nl
LinkedIn Lees Meer
Lieke Bloemhof Register Makelaar Register Taxateur
Vestiging Bussum
035 - 7121000 lieke@puurmakelaars.nl
LinkedIn Lees Meer
Lourens Pel Stagiair
Vestiging Haarlem
023 542 35 42 haarlem@puurmakelaars.nl
LinkedIn Lees Meer
Maarten de Lange Kandidaat Register Makelaar & aankoopmakelaar
Vestiging Haarlem
023 542 35 42 maarten@puurmakelaars.nl
LinkedIn Lees Meer
Marcella Strengholt Commercieel medewerker binnendienst
Vestiging Bloemendaal
023 541 09 00 marcella@puurmakelaars.nl
LinkedIn Lees Meer
Mariken van den Berg Commercieel medewerker binnendienst
Vestiging Bussum
035 - 7121000 mariken@puurmakelaars.nl
LinkedIn Lees Meer
Marleen Rombout Kandidaat Register Makelaar Taxateur
Vestiging Haarlem
023 542 35 42 marleen@puurmakelaars.nl
LinkedIn Lees Meer
Michel Clous Partner en Kandidaat Register Makelaar Taxateur
Vestiging Haarlem
023 542 35 42 michel@puurmakelaars.nl
LinkedIn Lees Meer
Mr. John W.W. Van Ommeren Partner en Register Makelaar Register Taxateur
Vestiging Heemstede
023 528 85 50 john@puurmakelaars.nl
LinkedIn Lees Meer
Nathalie van Haaster Kandidaat Register Makelaar Taxateur
Vestiging Heemstede
023 528 85 50 nathalie@puurmakelaars.nl
LinkedIn Lees Meer
Nicole van Gorkom-Homrighausen Kandidaat Register Makelaar Taxateur
Vestiging Bloemendaal
023 541 09 00 nicole@puurmakelaars.nl
LinkedIn Lees Meer
Olaf Severijnse Partner Puur Verhuur en Beheer
Vestiging Haarlem-Noord
023 5319600 0235410909 info@puurverhuurenbeheer.nl
LinkedIn Lees Meer
Onno Scholte Register Makelaar Register Taxateur
Vestiging Haarlem
023 542 35 42 onno@puurmakelaars.nl
LinkedIn Lees Meer
Ralf B. Van Schagen Partner en Register Makelaar Register Taxateur nieuwbouw
Vestiging Amsterdam-Zuid
020 - 640 23 87 ralf@puurmakelaars.nl
LinkedIn Lees Meer
Remi Brouns Commercieel medewerker binnendienst
Vestiging Bussum
035 - 7121000 remi@puurmakelaars.nl
LinkedIn Lees Meer
Renée Kabalt Kandidaat Register Makelaar Taxateur
Vestiging Heemstede
023 528 85 50 renee@puurmakelaars.nl
LinkedIn Lees Meer
Rianne Sprengers Commercieel medewerker binnendienst
Vestiging Haarlem-Noord
023 5319600 rianne@puurmakelaars.nl
LinkedIn Lees Meer
Robert di Arutuin Vastgoed adviseur
Vestiging Amsterdam - Centrum
020 - 811 33 30 robert@puurmakelaars.nl
LinkedIn Lees Meer
Rutger Spiering Partner en Register Makelaar Register Taxateur
Vestiging Haarlem-Noord
023 5319600 rutger@puurmakelaars.nl
LinkedIn Lees Meer
Samantha Oudeman Commercieel medewerker binnendienst
Vestiging Amsterdam-Zuid
020 - 640 23 87 samantha@puurmakelaars.nl
LinkedIn Lees Meer
Stephanie Commercieel medewerker binnendienst
Vestiging Amsterdam - Centrum
020 - 811 33 30 stephanie@puurmakelaars.nl
LinkedIn Lees Meer
Wendy M. Veldhuis Register Makelaar Register Taxateur
Vestiging Bloemendaal
023 541 09 00 wendy@puurmakelaars.nl
LinkedIn Lees Meer