Vestigingen

8
Buiten kantoortijden werken wij graag op afspraak. Bezichtigen kan van 09:00 tot 21:00 uur en op zaterdag!
Vestiging Haarlem-Noord

Haarlem-Noord

Jan Gijzenkade 181

2025 MA Haarlem

023 5319600 haarlemnoord@puurmakelaars.nl
Bekijk vestiging Haarlem-Noord
Vestiging Amsterdam – Centrum

Amsterdam – Centrum

Tweede Egelantiersdwarsstraat 14 hs

1015 SC Amsterdam

020 - 811 33 30 jordaan@puurmakelaars.nl
Bekijk vestiging Amsterdam – Centrum
Vestiging Amsterdam-Zuid

Amsterdam-Zuid

Ceintuurbaan 356 hs

1073 EL Amsterdam

020 - 640 23 87 amsterdam@puurmakelaars.nl
Bekijk vestiging Amsterdam-Zuid
Vestiging Heemstede

Heemstede

Binnenweg 170A

2101 JR Heemstede

023 528 85 50 heemstede@puurmakelaars.nl
Bekijk vestiging Heemstede
Vestiging Bloemendaal

Bloemendaal

Bloemendaalseweg 123-B

2061 CH Bloemendaal

023 541 09 00 bloemendaal@puurmakelaars.nl
Bekijk vestiging Bloemendaal
Vestiging Haarlem

Haarlem

Zijlweg 36

2013 DJ Haarlem

023 542 35 42 haarlem@puurmakelaars.nl
Bekijk vestiging Haarlem
Vestiging Bussum

Bussum

Huizerweg 114

1402 AJ Bussum

035 - 7121000 bussum@puurmakelaars.nl
Bekijk vestiging Bussum
Vestiging Nieuwbouw

Nieuwbouw

Bloemendaalseweg 121 A

2061 CH

023 5410905 nieuwbouw@puurmakelaars.nl
Bekijk vestiging Nieuwbouw